Majstrovstvá Bratislava 2017

Na otvorených majstrovstvách Bratislavy 20 medailových umiestnení našich atlétov.
Dňa 4.2. sa v atletickej Hale Elán konali otvorené majstrovstvá Bratislavy všetkých kategórií kde sa darilo našim atlétom z ŠG, dovedna získali 20 medailí. Smerom k vrcholu halovej sezóny je to skvela motivácia do ďalších tréningov.
Z výsledkov:

60m - Staršie žiačky :: Finále A
1. KRCHŇÁKOVÁ Sofia ŠK Vital Bratislava 8,50s

1500m - Staršie žiačky
2. CISAROVÁ Miroslava ŠK Vital Bratislava 5:51,69min.
60m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh
4. KOLLÁROVÁ Rebecca ŠK Vital Bratislava 11,25s

Diaľka - Staršie žiačky
3. KOLLÁROVÁ Rebecca ŠK Vital Bratislava 410cm

Guľa [3kg] - Staršie žiačky
1 KRCHŇÁKOVÁ Sofia ŠK Vital Bratislava 8,38m
3 KOLLÁROVÁ Rebecca ŠK Vital Bratislava 7,31m

60m - Mladší žiaci :: Finále A
3 ILGO Adam ŠK Vital Bratislava 8,84s

150m - Mladší žiaci :: Beh
3. PILÁT Samuel ŠK Vital Bratislava 22,08s
5. ILGO Adam ŠK Vital Bratislava 22,34s

600m - Mladší žiaci
2. AIDI GODFRED Matthew ŠK Vital Bratislava 1:55,98

Diaľka - Mladší žiaci
5. PROKAJ Filip ŠK Vital Bratislava 393cm
9. AIDI GODFRED Matthew ŠK Vital Bratislava 371cm

Výška - Mladší žiaci
2. PILÁT Samuel ŠK Vital Bratislava 130cm

Guľa [3kg] - Mladší žiaci
1. PILÁT Samuel 19.03.2004 ŠK Vital Bratislava 8,73s

60m - Mladšie žiačky :: Finále A
3 KEKELIOVÁ Sarah ŠK Vital Bratislava 8,87s

150m - Mladšie žiačky :: Beh
1. KEKELIOVÁ Sarah ŠK Vital Bratislava 21,47s
6. ŠOLTÉSOVÁ Natália ŠK Vital Bratislava 23,00s

Diaľka - Mladšie žiačky
4. ŠOLTÉSOVÁ Natália ŠK Vital Bratislava 399cm

60m - Muži :: Finále B
3 BENDŽELA Denis ŠK Vital Bratislava 7,52s

200m - Muži :: Beh
10. BENDŽELA Denis ŠK Vital Bratislava 24,99s

800m – Muži:
4 KOVÁČ Jakub 15.05.1999 ŠK Vital Bratislava 2:23,76

Guľa [5kg] – Dorastenci:
1 VRBA Michal ŠK Vital Bratislava 11,47m
3 LELKEŠ Adrián ŠK Vital Bratislava 9,01m

200m - Dorastenky :: Beh – sumár
1 TVRDOŇOVÁ Bibiana ŠK Vital Bratislava 26,37s

60m prekážky [76,2cm] – Dorastenky
1 TVRDOŇOVÁ Bibiana ŠK Vital Bratislava 8,95s

Guľa [4kg] – Ženy
1 KOLOZSVÁRYOVÁ Táňa ŠK Vital Bratislava 10,53s

60m - Dorastenci :: Finále B
2 RUMAN Dominik ŠK Vital Bratislava 7,78s
4 LELKEŠ Adrián ŠK Vital Bratislava 8,09s

60m - Dorastenky :: Finále B
3 ZVÁČOVÁ Katarína ŠK Vital Bratislava 8,83s

Guľa [3kg] - Dorastenky
1 ZVÁČOVÁ Katarína ŠK Vital Bratislava 9,58s

150m - Staršie žiačky
2. KONEČNÁ Veronika ŠK Vital Bratislava 21,10s

Guľa [7,26kg] – Muži
2 KLAMO Ján ŠK Vital Bratislava 9,77

 

 

 

 

Fotogaléria