Karolína Takáčová s medailou z pretekov v Rakúsku, Matej Nemčovič blízko k splneniu limitu na MEJ

Veľmi dobrý výkon predviedli naše gymnastky na prestížnych gymnastických pretekoch Austrian Team Open v Linz (21.4.2018), keď v zložení Mokošová, Takáčová, Kuklovská (všetky z BA) a Kalamárová (Detva) získali striebornú medailu v súťaži družstiev. Vo viacboji zvíťazila absolventka Barbora Mokošová a výborné 4. miesto si po prvýkrát v seniorskej kategórii vybojovala Karolína Takáčová (na bradlách a kladine obsadila výborné 3. miesto).

Matej Nemčovič (prvý rok v juniorskej kategórii) odcvičil celý viacboj veľmi dobre, umiestnil sa na slušnom 11. mieste, no najdôležitejšie bolo, že sa veľmi priblížil k splneniu nominačných kritérií na blížiace sa Majstrovstvá Európy juniorov v Glasgow.