Desať najúspešnejších športovcov ŠG

Rok 1998
1. HRBATÝ Dominik tenis
2. ŠVECOVÁ Ivana streľba
3. POLC Filip horská cyklistika
4. FAŠÁNEK Andrej zápasenie
5. DUĽOVÁ Mária streľba
6. PRAŠČÁK Juraj zápasenie
7. RAWSKÁ Simona športová gymnastika
8. KVANKOVÁ Monika športová gymnastika
9. KOVALČÍKOVÁ Lucia pozemný hokej
10. RÍMEŠ Branislav plávanie

 

Rok 1999
1. KURHAJCOVÁ Ľubomíra tenis
2. POLC Filip horská cyklistika
3. FABIAN Martin BMX bicros
4. ADAMSKÁ Veronika športová gymnastika
5. DUĽOVÁ Mária športová streľba
6. BESKROVNAJA Irina atletika
7. RÍMEŠ Branislav plávanie
8. BABÁKOVÁ Martina tenis
9. ČAPKOVIČ Peter tenis
10. PRAŠČÁK Juraj zápasenie

 

Rok 2000
1. COMPELOVÁ Patrícia športová streľba
2. BEZÁK Lukáš rock and roll
3. ŠVECOVÁ Ivana športová streľba
4. KURHAJCOVÁ Ľubomíra tenis
5. ÉRSEK Attila šerm
6. ASVÁNYI Gábor šerm
7. BABÁKOVÁ Martina tenis
8. FABIAN Martin bicross
9. BABRNÁK Dušan zápasenie
10. Adamská Veronika športová gymnastika

 

Rok 2001
1. POLC Filip horská cyklistika
2. ZUZULOVÁ Veronika zjazdové lyžovanie
3. COMPELOVÁ Patrícia streľba
4. ÉRSEK Attila šerm
5. ČAPKOVIČ Peter tenis
6. ÁSVÁNYI Gábor šerm
7. BABRNÁK Dušan

zápasenie

8. PELIKÁN Jozef atletika
9. KOPECKÁ Tamara atletika
10. BICIAN Andrej atletika

                         

Rok 2002
1. ZUZULOVÁ   Veronika zjazdové lyžovanie
2. MEZEIOVÁ   Jana športová streľba
3. ČAPKOVIČ    Kamil tenis
4. ÉRSEK   Attila  šerm
5. ZUZULOVÁ  Dominika tenis
6. BENKO Alexander  športová gymnastika
7. SLOBODA  Tomáš futbal
8. FABIAN  Martin    bicross
9. BUNČÁKOVÁ Barbora  športový aerobic
10. ÁSVANYI  Gábor šerm

                      

Rok 2003
1. ÉRSEK Atilla šerm
2. BEŇUŠ Matej  vodný slalom
3. MEZEIOVÁ Jana športová streľba
4. BUNČÁKOVÁ Barbora fitnes
5. FÁBRY Branislav ľadový hokej
6. JURÍK Rastislav veslovanie
7. CSONKA Peter rafting
8. MICHALÍKOVÁ Barbora atletika
9. FABIAN Martin bikros
10. ČAPKOVIČ Kamil tenis

  

Rok 2004
1. BEŇUŠ Matej vodný slalom
2. ZUZULOVÁ Veronika zjazdové lyžovanie
3. MEZEIOVÁ Jana športová streľba
4. BUNČÁKOVÁ Barbora fitness
5. MARINČÁKOVÁ Nikola plutvové plávanie
6. PALINKÁS Dan zápasenie
7. KOBES Kristián  stolný tenis
8. GREGORIČKOVÁ Lucia karate
9. HANÍK Zdeněk volejbal
10. Elefantová Lenka plutvové plávanie

 

Rok 2005
1. BEŇUŠ Matej  vodný slalom
2. ZUZULOVÁ Veronika zjazdové lyžovanie
3. MARTIN Andrej tenis
4. MATEJOVÁ Lenka zápasenie
5. JURČÍK Pavol džudo
6. GREGORIČKOVÁ Lucia karate
7. MEZEIOVÁ Jana streľba
8. ŠUREK Martin hokejbal
9. PÁLINKÁS Dan zápasenie
10. Vojkovič Tomáš volejbal

                       

Rok 2006
1. ZUZULOVÁ Veronika zjazdové lyžovanie
2. KLIŽAN Martin tenis
3. BEDNÁRIKOVÁ Natália bikros
4. MEZEIOVÁ Jana streľba
5. BALÁŽ Michal stolný tenis
6. BEŇUŠ Matej vodný slalom
7. OLLÉ Róbert zápasenie
8. MATEJOVÁ Lenka zápasenie
9. KOBES Kristián stolný tenis
10. DROBOVÁ Dominika vodný slalom

                                                       

Rok 2007
1. BEŇUŠ Matej  vodný slalom
2. ZUZULOVÁ Veronika zjazdové lyžovanie
3. MATEJOVÁ Lenka zápasenie
4. JALOVIAR Jozef  zápasenie
5. ČÍŽKOVÁ Dana atletika
6. CHUDYBA Bronislav jazdectvo
7. BEDNÁRIKOVÁ Natália bicross
8. PARTL Adrián tenis
9. MÉSZÁROSOVÁ Michaela tenis
10. Martin Andrej  tenis

                                            

Rok 2008
1. BEŇUŠ Matej vodný slalom
2. OLLÉ Róbert zápasenie
3. DRŠKOVÁ Barbora dráhová cyklistika
4. KOVÁČOVÁ Ivana športová gymnastika
5. UBERALOVÁ Petra tenis
6. MATEJOVÁ Lenka zápasenie
7. PAVLENDOVÁ Alžbeta dráhová cyklistika
8. JALOVIAR Jozef zápasenie
9. VELIČKOVÁ Martina ľadový hokej
10.  TRUDMAN Norbert plávanie

                  

Rok 2009
1. REITMAYEROVÁ Ivana krasokorčuľovanie
2. KRIŠANDOVÁ Andrea džudo
3. DIVINEC Andrej  rýchlostná kanoistika
4. CHRISTOVOVÁ Zuzana plutvové plávanie
5. ENGLIŠ Denis atletika
6. BEZÁK Adam
   JANUS Jaroslav
ľadový hokej
ľadový hokej
7. OLLÉ Róbert zápasenie
8. PARTL Adrian tenis
9. KOVÁČOVÁ Ivana športová gymnastika
10. PAVLENDOVÁ Alžbeta dráhová cyklistika

 

Rok 2010
1. KRIŠANDOVÁ Andrea džudo
2. REITMAYEROVÁ  Ivana krasokorčuľovanie
3. KRAJČOVIČ  Marek rýchlostná kanoistika
4. ŠÁLKA Michal hokejbal
5. BEDNAROVIČOVÁ Mira triatlon
6. PARTL  Adrián tenis
7. DIVINEC Andrej rýchlostná kanoistika
8. FAKLA Martin plávanie
9. KOVÁČOVÁ   Ivana športová gymnastika
10. OLLÉ  Róbert zápasenie

 

Rok 2011
1. KRAJČOVIČ Marek rýchlostná kanoistika
2. POLIAK Matej džudo
3. MICHŇÁK Slavomír športová gymnastika 
4. KRIŠANDOVÁ Andrea džudo 
5 – 8. SMATANÍKOVÁ Jaroslava volejbal
5 – 8. KRIŠKOVÁ Romana volejbal
5 – 8. HERELOVÁ Nina  volejbal
5 – 8. KÓŠOVÁ Simona volejbal
9. JABLONOVSKÁ Jana tenis
10. KUDRNA Andrej ľadový hokej

Rok 2012
1. JANUS Jaroslav ľadový hokej
2. KRAJČOVIČ Marek rýchlostná kanoistika
3. UBERALOVÁ Petra tenis
4. ANTOL Martin quadratlon
5. MICHONEK Jonáš   quadratlon
6. ŽILKA Peter džudo
7 – 8. RAMPÁČKOVÁ  Dominika softbal
7 – 8. SLANINKOVÁ Petra softbal
9. GULABOVÁ Nikol  florbal
10. MICHŇÁK Slavomír športová gymnastika
11 – 12. PIŠTELÁKOVÁ Nikola volejbal
11 – 12. MODEROVÁ Karolína volejbal

Rok 2013
1. ANTOL Martin quadratlon
2. MICHONĚK Jonáš quadratlon
3. MOKOŠOVÁ Barbora športová gymnastika
4. JANUS Jaroslav ľadový hokej
5. ŽILKA PETER džudo
6. MACUŠ Richard vodný slalom
7. JAKUBCOVÁ Adela džudo
8. BÚRI Richard ľadový hokej
9. BAČÍK Patrik ľadový hokej
10 - 11. JABLONOVSKÁ Jana tenis
10 – 11. ŠRAMKOVÁ Rebecca tenis

Rok 2014
1. MACÚŠ Richard vodný slalom
2. ANTOL Martin quadratlon
3. TAKÁČ Igor športová gymnastika
4. ŠRAMKOVÁ Rebecca tenis
5. ŠIKYŇA Richard motokros
6. MOKOŠOVÁ Barbora športová gymnastika
7. JANČOVÁ Veronika futbal
8. SULKA Sebastián BMX bikros
9. PAVLAS Christián ľadový hokej
10.KVETKO Martin zápasenie

 

 

Rok 2015
1. MACÚŠ Richard vodný slalom
2. KOPIŠ Miroslav džudo 
3. ZÁBORSKÁ Lucia ľadový hokej

4. TREBULOVÁ Radka

KOŠECKÁ Romana

IŠTÓCYOVÁ Lucia

IŠTÓCYOVÁ Tatiana

FEDOROČKOVÁ Soňa

HONEČKOVÁ Rebeka

JABLONOVSKÁ Oľga

ľadový hokej
5. ŠIKYŇA Richard motokros
6. ANTOL Martin quadratlon 
7. ŽITNÝ Roman ľadový hokej
8. MOKOŠOVÁ Barbora športová gymnastika
9. FERETA Samuel ľadový hokej
10. CSICSAYOVÁ Michaela tanec 

 

Rok 2016
1. MACÚŠ Richard vodný slalom
2. MERCZOVÁ Michaela softbal
3. ÁGOŠTONOVÁ Michaela ľadový hokej

4. LÍŠKA Adam

ľadový hokej

5. CIGÁNIKOVÁ Lucia

RAMAJOVÁ Dominika

SEDLÁČKOVÁ Lucia

volejbal
6. TURAC Denis džudo
7. KATRENIČ Henrich Dávid zjazdové lyžovanie

8. IŠTÓCYOVÁ Tatiana

KOŠECKÁ Romana

TREBULOVÁ Radka

KRÁLIKOVÁ Barbora

ľadový hokej
9. ŠRAMKOVÁ Rebecca tenis
10. CSICSAYOVÁ Michaela tanec